Bize Ulaşın

Istanbul / Şişli (Merkez Şube)

Trump Tower AVM Mecidiyeköyyolu Cad.
No: 19-55 Şişli – ISTANBUL
Tel: +90 212 234 98 24-25
Fax: +90 212 234 98 26
Email: info@anadoluatesi.com

İstanbul / A-Plus AVM

Adnan Kahveci Blv. No:3
Ataköy 2-5-6 Mahallesi Bakırköy İstanbul
Tel: +90 212 559 70 44
Email: aplus@anadoluatesi.com

İstanbul / Mall of İstanbul

Süleyman Demirel Blv, 34306 Mahmutbey
Basaksehir – ISTANBUL
Tel: +90 212 801 10 00 Internal/Extension: 252
Email: mallofistanbul@anadoluatesi.com

Istanbul / Torium

Turgut Özal District, Over E-5, 34513
Haramidere, Esenyurt – ISTANBUL
Tel: +90 212 295 01 95
Email: torium@anadoluatesi.com

İstanbul / Anatolium Marmara

Soğanlık Yeni Mah, Soğanlık D-100 Kuzey Yanyol Cad.No:72, 34880
Kartal / İSTANBUL
Tel: +90 216 771 21 34
Email: anatolium@anadoluatesi.com

Antalya / Mall of Antalya

Altınova Sinan Mah. Serik Cad. No: 309 Mall Of Antalya AVM
KEPEZ / ANTALYA
Tel: +90 0242 324 75 77
Email: mallofistanbul@anadoluatesi.com

    Booking : International Creative Talent Agency Inc USA

    Tel : + 1954 237 5555

    e-mail: booking@internationalcreative.com

    web : www.internationalcreative.com

     

    Dansçı Alımı ve Başvurular
    dans@anadoluatesi.com
    Yurtiçi Organizasyon

    organizasyon@anadoluatesi.com

    International Inquiries

    international@fireofanatolia.com

    Basın ve Halkla İlişkiler

    basin@anadoluatesi.com

    Harita