Sevgili seyircilerimiz,

Üzülerek belirtmek isteriz ki, Ekim ve Kasım 2023’te ABD’de yapılması planlanan Anadolu Ateşi turnesi Ortadoğu’da son dönemde yaşanan hassas durumlar nedeniyle Mayıs 2024’e ertelenmiştir.

Bildiğiniz gibi bu vesileyle ülkemizde 3 günlük yas ilan edilmiş ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılı münasebetiyle yapılacak olan bazı etkinlikler iptal edilmiştir.

Bu durum ABD’de yer alacak etkinlikler için de geçerlidir. Maalesef bu bizim lojistiğimizi de etkileyerek ABD turunu imkansız hale getirmiştir. Bu haberin hayal kırıklığı yaratabileceğini anlıyoruz ve bunun neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür diliyoruz.

Ancak ABD 2024’teki turun yeni tarihi üzerinde aktif olarak çalışıyoruz çünkü sizler, dostlarımız ve seyircilerimiz bizim için çok önemlisiniz. Yeni tarihler çok yakında duyurulacaktır. Sadece mekanlardan onay bekliyoruz, ardından yeni kesin tarihleri hemen size bildireceğiz ve kesin olarak Mayıs 2024’te turnemiz  gerçekleşecek.

Bu gelişmeler ışığında satın aldığınız biletlerle ilgili olarak sizlere iki seçenek sunmak istiyoruz:

1- Biletinizi saklayın: Mayıs 2024’te yeniden planlanan gösteri için geçerli olacak olan mevcut biletinizi saklamayı seçebilirsiniz. Dünyanın en iyi gösterilerinden biri olan Anadolu Ateşi’ni şehrinizde hala görmek istiyorsanız bu seçeneği şiddetle tavsiye ediyoruz. 

2- İade süreci: Biletiniz için para iadesi almayı tercih ederseniz, biletinizi satın aldığınız platform üzerinden iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Saygılarımızla.