Kurslar

 

 

ANADOLU ATEŞİ  "2016-2017 DANS KURSLARI "

 

 

EĞİTİMLERİMİZ

 

- Hazırlık Sınıfı programları  ( 4-5 yaş , 6-7 yaş )

- Kıvılcım Sınıfları Programları ( 8-16 yaş )

- Cimnastik Sınıfı Programları (4 yaş ve üstü)

 

 

HAZIRLIK SINIFI PROGRAMLARI

 

     Hazırlık Sınıfı programlarımızda ; çocuklara dansı sevdirmek , dans ve sanatı hayatlarının bir parçası haline getirmek öncelikli hedefimizdir. Bunu takiben , çocuklarınızın hangi alana ilgi ve yeteneğinin olduğunu tespit edip sizleri yönlendirmek bunu yaparken de minik dansçı adaylarına gösteride verdiğimiz roller ve bölümlerle unutulmaz anılar yaşatmak istiyoruz.

 

     Hazırlık sınıfı programlarına 4 yaşından (2012doğumlu) itibaren öğrenci kabul edilir .4-5 yaş Hazırlık-1  ,  6-7 yaş Hazırlık-2 sınıflarında eğitim görür. Çocuklar her yıl bir üst sınıfa geçerler.

   

      Öğrenciler 8 aylık eğitim programı içerisinde Temel Cimnastik Eğitimi, Bale ve Modern Dans&Show Dansları eğitimi alor

     

      Hazırlık sınıflarına haftada 1 gün 1 saat eğitim verilmektedir.

      Sınıf kontenjanı 16 kişi‘dir.

 

 

KIVILCIM SINIFLARI PROGRAMLARI

 

 

       Kıvılcım  Sınıfları her yıl ; Modern Danslar'dan ve Anadolu Ateşi'nin mevcut projelerinden (Anadolu Ateşi , Troya, Kıvılcım , Doğu'nun Kapıları , İstanbul Dreams , Pera ) oluşan 2 ayrı dans projesi hazırlarlar.

 

 

       Haftada 2 gün 2'şer saatlik eğitimlerinin , 1. dersleri ; teknik&temel eğitim ve modern danslar , 2.dersleri  ; repertuar eğitiminden oluşur.

 

       

       Modern Danslar Bölümü için  ;  Her sınıf birbirinden farklı ve en az 2 tane koreografi içinde yer alır . Street Jazz , Hip Hop , Latin Dansları , Flemenco , Wals , Break Dace , Tap Dance , Bale , Modern Dans , Dünya Dansları gibi çeşitli dans disiplinlerinin eğitimini alırlar ve tematik bir kurgu ile tüm dansları birleştirerek sahnede sergilerler. 

 

 

       Anadolu Ateşi Projeleri  ;  Anadolu Ateşi Dans Topluluğu'muzun dünya sahnelerinde sergilediği , milyonlarca seyirci tarafından beğeniyle izlenen Anadolu Ateşi , Troya , Kıvılcım , Doğu'nun Kapıları , İstanbul Dreams , Pera gibi projelerimizi , dans okullarımızda yetiştirdiğimiz küçük dansçı adaylarımıza öğretiyoruz. Yılsonu gösterisinde , o yıl için yapılması belirlenen projenin repertuar eğitimleri , Anadolu Ateşi'nin dansçı ve eğitmnelerinden oluşan uzman bir kadro tarafından verilmektedir. Danslar , koreografi , sahne düzenlemesi , kostüm , dekor , ses-ışık vb. tüm içeriği Anadolu Ateşi'nin dev prodüksiyonlarıyla aynıdır . 

 

       Kıvılcım Sınıflarına 8 yaşından itibaren öğrenci kabul edilir . Çocuklar her yıl bir üst sınıfa geçer . 

 

 

 CİMNASTİK SINIFLARI PROGRAMLARI

 

       Cimnastik Sınıflarımıza 4 yaşından itibaren öğrenci kabul edilir . Öğrenciler yaş ve seviyelerine göre gruplara ayrılırlar .

 

       Anadolu Ateşi Cimnastik Eğitimlerinin Amacı  ;  Dans ve Cimnastik branşlarını birleştirerek eğitimler vereceğiz .  Çocukları profesyonel sporcu standartında yetiştirirken diğer taraftan dans eğitimlerine de büyük önem vererek çok yönlü sporcu ve dansçılar yetiştirmek istiyoruz .  

       

       Dans ve Cimnastik' te özel yetiştirilmiş , yetenekli çocuklarla profesyonel çocuk projeleri yapmak kısa ve uzun vadeli planlarımız içindedir .  Bunun için Artistik ve Ritmik Cimnastik yapmış ve halen aktif sporculuğu devam eden amatör ve profesyonel tüm cimnatikçiler bize başvuru yapabilirler .  

 

       Temel Cimnastik Eğitimi , hobi sınıfları , başlangıç ,orta ve ileri seviye sporcu yetiştirme programları için başvuru yapabilirsiniz.

       

       Yaş Grupları ; 4-5 yaş , 6-7 yaş , 8-9 yaş , 10-11 yaş , 12 ve üzeri her yaş grubuna yönelik cimnastik kurslarımız vardır.

 

 


Kayıt için gerekli evraklar
 

- 2 adet öğrencinin , 1 adet velisinin fotoğrafı

- Sağlık Raporu ("Dans etmesinde sakınca yoktur" ibaresi olmalı)

- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

 

 

** Mall Of İstanbul Şubemize 0212 801 10 00 / Dahili:252 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.

** Torium Şubemize 0212 295 01 95 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.