Duyurular

Dünya'nın en başarılı dans toplulukları arasında kendine önemli bir yer edinen Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, Antalya sezonunu açıyor. Anadolu Ateşi, sanatseverlere sezon boyunca unutulmaz anlar yaşatacak.
Antalya'da bu sezon onuncu yılında yeni sürprizleriyle kendi sahnesi olan Gloria Aspendos Arena'da seyirciyle buluşacak olan Anadolu Ateşi, hem Antalyalılara hem de tatile gelen yabancı turistlere Anadolu'nun 3 bin yıllık tarihini ve kültürünü danslarla anlatıyor.

Dünya'da sayılı dans topluluklarını geride bırakarak, ulaşılması zor bir izleyici kitlesine ulaşan Anadolu Ateşi'nin Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan şunları söyledi:, "Antalya sadece Türkiye'nin değil dünya turizminin de en önemli merkezlerinden biri, bizim de ikinci evimiz gibi. Biz her yıl burada yaptığımız etkinliklerle Türkiye'nin tanıtımına büyük katkılarda bulunurken, tanıtım anlayışını da değiştiriyoruz. Türkiye'nin dünya çapında sanatsal ürünleri ve görkemli gösterileri de var. Bu etkinliklerimiz Las Vegas'ta yapılan süreli organizasyonlar gibi dünyanın en uzun süren organizasyonudur. Her yıl 6 ay boyunca sanatseverlerle buluşmak bizim açımızdan gurur verici."