Duyurular

ANADOLU ATEŞİ GELECEĞİN YILDIZLARINI ARIYOR

Siz de bu efsanede yer alabilirsiniz…

Genel Sanat Yönetmenliğini Mustafa Erdoğan’ın yaptığı Anadolu Ateşi Dans Topluluğu olarak, bünyemize yeni dansçılar kazandırmak için yeniden dansçı seçmeleri yapıyoruz... 15 yılı aşkın bir süredir 98 ülkede 4760 gösteri ile 40 milyon izleyiciye ulaşan Anadolu Ateşi, her geçen yıl kadrosunu ve koreografisini güçlendirmeye devam ediyor.

Son olarak Aspendos Efsanesi gösterisi ile sanatseverlerin büyük beğenisini toplayan dünyaca ünlü Anadolu Ateşi, gelecek yıllarda hem Anadolu Ateşi hem Aspendos Efsanesi hem de yeni gösterilerinde yer almak isteyen yetenekli gençlerin peşinde. 26 Kasım Cumartesi günü Antalya Cam Piramit, Meltem Salonu’nda yapılacak olan seçmelere katılmak ve Anadolu Ateşi ailesinden olmak isteyen gençlerin www.anadoluatesi.com internet siteside yer alan İnsan Kaynakları bölümünden Dansçı Kayıt Formu doldurması veya antalya@anadoluatesi.com adresine müracaat etmeleri gerekmekte.


Seçmelerde yeteneklerini gösterip Anadolu Ateşi ekibine dahil olan genç adaylar, profesyonel eğitimcilerle birlikte çalışma, eğitim alma imkanına sahip olacak ve ekibin hem yurt içi hem de yurt dışındaki gösterilerinde sahneye çıkma şansı bulacak.