Arşiv

2015

Tarih Yer Açıklama
29 Mayıs RUSYA

Anadolu Ateşi, Kremlin Sarayı'nda 1 adet Anadolu Ateşi gösterisi sahneledi. 6.600 seyirci kapasitesine ilaveten yaklaşık 500 sandalye eklenerek 7000 kişiye gösteri sahnelendi. Rusya Federasyonu Komunist Parti Lideri, de gösteriyi izledi. Ali Eyüboğlu, Cengiz Semercioğlu ve Gece Gündüz Programı Ekibi, Suat Kavukluoğlu ve Ahmet Uçar, Anadolu Ateşi ile turneye katıldı.

31 Mayıs - 1 Haziran TATARİSTAN ÖZERK CUMHURİYETİ

Anadolu Ateşi, Pyramid Hall'de 2 adet gösteri sahneledi ve 3500 kişi gösterileri izledi. 

23- 24- 26- 27 Temmuz SİNCAN UYGUR ÖZERK BÖLGESİ/ ÇİN

 

Anadolu Ateşi, 4. Uluslararası Sincan Dans Festivali'nde 4 adet gösteri sahneledi. Gösteriler, ayakta alkışlandı.  

14 Haziran RUSYA

Anadolu Ateşi, Moskova'da Golf Club Skolkova'da 1 özel gösteri sahneledi. Leonid Agutin and Maria Yuriyevna Varum, Tamara, Gverdtsitelli, Philipp Kirkorov, Soso Pavliashvili, Sky High band ve Busta Rymes gibi ünlü sanatçılarla birlikte Anadolu Ateşi de bu özel etkinlikte yer aldı.  

14 Eylül İTALYA

EXPO Milano 2015 kapsamında, 14 Eylül Türkiye Milli gününü, Anadolu Ateşi ile kutladı. Ekonomi Bakanı, Nihat Zeybekçi,TBMM Başkanı, İsmet Yılmaz ve EXPO  Milano 2015 Genel Komiseri açılış töreninde yer aldı. Sonrasında, Anadolu Ateşi ve Kıvılcım ekibinin birlikte yer aldığı davul korteji ile devam etti. Günün sonunda Anadolu Ateşi ve Kıvılcım birlikte gösteri sundular.

17- 31 Aralık ÇİN HALK CUMHURİYETİ

Anadolu Ateşi, Çin'in Şangay ve Pekin şehirlerinde 12 adet gösteri sahneledi. Gösterileri 12.000 Çinli sanatsever izledi.